Hakkımızda

Topraktan Gelen Güç!

2004 yılından itibaren emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mehmet YİĞİT tarafından kurulan Can Erenler Arsa Ofisi kurulduğu günden bugüne 2500 üzeri müşteri portföyüne ulaştı.

Can Erenler Arsa Ofisi olarak, kurulduğumuz günden bugüne asıl hedefimiz; şeffaflık, erişebilirlik, tarafsızlık, dürüstlük, hesap verilebilirlik, saygın ve güvenirlik içerisinde müşterilerimizin birikimlerini kazançlı bir hale çevirerek Topraktan Gelen Güç sloganımızla güçlerine güç katmak tek hedefimizdir.

Can Erenler felsefesi ile adımlarını atan firmamız, ilk gününden itibaren her zaman hissettiği Erenler adını ticaretine yansıtıp, Türkiye ve Yurt Dışında Ana Sponsorluğunu üstlendiği yardımlaşma ve dayanışma dernekleri tarafından birçok plaket ile saygınlığına güç katmıştır.

Tokat’ın en büyük firması olan Can Erenler Arsa Ofisi; sanat, spor, kültür ve düzenlemiş olduğu satranç turnuvası ile sadece kendi sektöründe kazanmayıp, binlerin gönlünde taht kurmuştur.

01.10.2018 tarihinde bünyemize kattığımız TEMPO TV ile, haftanın 7 günü yapımcılığını üstlendiğimiz program ve programcılar ile tanıtıcı reklam kuşaklarında yer alıyoruz. Bu süreçte, yurt dışı + İstanbul dışından gelen müşterilerimizi anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı hotelde misafir ediyoruz. İstanbul içerisinde olan müşterilerimizi ise tapu durumu fark etmeksizin kendilerine özel sunduğumuz özel (binek) araçlarla evlerinden alıp, evlerinin önüne tekrar bırakıyoruz. Rakiplerimizden bizi ayıran bu durum, müşterilerimizin daha rahat ve daha konforlu bir yolculuk etmesi için sunduğumuz özel hizmetlerden sadece bir tanesi.
Şirketimiz bünyesinde kurduğu aile ortamını, müşterilerimize hissettirip, arsa uzmanlarımız ile projelerimizi yerinde görüp, ikramlarımız ile uzun soluklu sohbetlere ve ticaretlere imza atıyoruz.

En büyük arzumuz ve isteğimiz müşterilerimizin yarınlarına keşke demeden önce yatırım yapması ve buna profesyonel ekibimizle birlikte PR grubumuzun yaptığı araştırmalarla Trakya ve İstanbul hattında öncülük etmek en büyük hedefimiz.
Birikimleriniz ile kazanacaksınız çünkü bizim TOPRAKTAN GELEN GÜÇ’e inancımız TAM!

0 +
Apartments Sold
0 +
Satisfied Clients
0 +
Houses Rented
0 +
Listed Properties